«Тепло. Вода. Повітря» зміцнює свої позиції

1–3 квітня 2009 року у Львові відбулася друга спеціалізована виставка «Тепло. Вода. Повітря». Організатор виставки – «EXPOLVIV». Генеральний спонсор – компанія BUDERUS

Цьогорічний другий інсталяційний форум у Львові, що стартував торік, посилив свої позиції. Незважаючи на кризу організатори доклали максимум зусиль і отримали блискучий результат, що свідчить про високий рівень організації виставки. Виставка об’єднала понад 80 компаній – учасників, які мали змогу представити новітні досягнення галузі, обмінятися досвідом, віднайти свого споживача, розвивати інвестиційну та партнерську співпрацю на належному рівні.

Експозицію відвідало близько 7 тис. Осіб, у тому числі Серед них – 44,9% фахівців, 38,5% –керівників підприємств, 4,2% – студентів, 12,4% – кінцевих споживачів.

Серед учасників виставки – такі компанії: «Інтерконус» (м. Миколаїв), СП «Термотранс» (м. Ужгород), «SU GROUP» (м. Львів), «Compass Pools Ukraine» (м. Ужгород), «СанДі Плюс» (м. Харків), «Євротерм-Львів», «Євротерм-Тернопіль», «Бау-Інжиніринг» (м. Київ), «Спецавтоматика» (м. Луганськ), «ТД НОВА-ТЕК» (м. Одеса), «Круг-Акватерм» (м. Черкаси) та інші.

У рамках виставки відбулися семінари на  тему «ITT Water & Wastewater AB» – комплексний підхід до водопостачання, водовідведення та водоочистки» і «Побутові системи очищення води та водопідготовки різної продуктивності».

 

Своїми враженнями від участі у виставці з нами поділилися деякі її учасники.

Андрій Добей, директор «Термотранс» (гуртова торгівля сантехнічними матеріалами), м. Ужгород: «Роботою на виставці ми задоволені. Вона перевершила наші очікування. В окремих аспектах такі регіональні виставки ефективніші за столичні, бо ті переважно дбають про свій імідж, а практичної користі від них значно менше. У Львові ми були приємно вражені реакцією відвідувачів. Оскільки ця виставка спеціалізована, то відвідали її здебільшого фахівці. Однак, щонайменше 15–20% усіх, хто приходить, – це кінцеві споживачі. Їх цікавить конкретна продукція, і тут ми маємо можливість скерувати їх до своїх представників на місцях. Тому участь у регіональних виставках, на мою думку, дає більше користі, аніж централізовані іміджеві заходи».

 

Світлана Жеребловська, ТзОВ «Круг-Акватерм», регіональний представник у Західному регіоні: «Ми задоволені результатами виставки, оскільки із продукцією, яку ми представили, змогли ближче ознайомитися представники будівельних, проектних, монтажних організацій – наші потенційні клієнти і загалом покупці, які мають намір придбати якісні матеріали торгових марок «KERMI», «REHAU», «OVENTROP», «VALTEC».

 

Сергій Твердоступ, менеджер ТОВ «Рехау» (будівництво, автомобілебудування, індустрія, Київська обл.: «Враження про виставку позитивні. Я й мої колеги цілком задоволені її високим організаційним рівнем. Найбільше вразила кількість відвідувачів, з якими доводилося спілкуватися, зокрема, у перший та другий день заходу».

 

Ольга Степанишин, регіональний представник «SU GROUP» (насоси, системи водопостачання, баки та компенсатори, м. Львів): «Виставкою ми задоволені. Відчутно, що цей захід був добре прорекламований у ЗМІ, тож довелося спілкуватися із великою кількістю відвідувачів. Ми розмовляли не лише із львів’янами, а й із відвідувачами з Тернополя, Рівного й Івано-Франківська. Тобто Західний регіон був представлений повністю. Причому ці люди тут опинилися невипадково – вони навмисне приїхали до Львова на виставку. Гадаю, це цілком природна цікавість, бо усі хочуть знати про новини на ринку – адже тепло, вода, повітря – це те, з чим щодня стикається кожен».

 

Надія Мухортова, менеджер із продажу ТМ «Маршал», завод трубопровідної арматури ЗАТ «Спецавтоматика» (м. Луганськ): «Виставка мені дуже сподобалася, передусім тим, що викликала жвавий інтерес у мешканців вашого регіону. Ще дуже вразив прийом, який нам влаштували організатори.  Ми спілкувалися з величезною кількістю фахівців, з котрими ми намагатимемося налагодити співпрацю. Не чекаємо, що все одразу піде як по маслу, але треба якось спільними зусиллями виходити з кризи, чи не так?»

 

Сергій Квачан, менеджер підприємства «2НПласт-Україна» (м. Самбір Львівської обл.):

«Очищення промислових та побутових стічних вод є дуже актуальною проблемою, тому  легко пояснити зацікавленість продукцією, яку ми представили відвідувачам виставки. Це

зрошувачі-блоки з поліпропіленової плівки (РР), які застосовують в очисних спорудах, вентиляторних холодильних камерах і градірнях. Нашою продукцією цікавилися не лише представники підприємств, підприємці, а й власники приватних будинків. Виставкою задоволені, маємо навіть кілька серйозних домовленостей. Дякуємо організаторам.»

 

 

One thought on “«Тепло. Вода. Повітря» зміцнює свої позиції

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


9 − two =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>